ورود
عضویت | بازیابی رمز؟

REKAR

تاریخ : 11 آذر 1397, 15:59 مرگ ۳۳۰ در استان آذربایجان غربی! ...

به گزارش ریکار به نقل از ایسنا رئیس پلیس راه آذربایجان غربی از وقوع ۲۸۰ تصادف منجر به فوت در استان طی سالجاری خبرداد. سرهنگ فرمانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا با اشاره به اینکه ۷۰ درصد از علل تصادفات عامل انسانی است، بیشترین علت تصادفات جاده‌ای در استان را عدم توجه به جلو با ۳۷ درصد عنوان کرد و افزود: عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه با ۱۶ درصد، انحراف به چب با ۱۳ درصد و ۱۱ درصد به علت رعایت نشدن حق تقدم به ترتیب از علل تصادفات جاده‌ای در محورهای استان است.


رئیس پلیس راه آذربایجان غربی با اشاره به وقوع ۲۸۰ تصادف فوتی طی ۸ ماهه نخست سال در استان افزود: ۴۰۲۱ تصادف جرحی و ۱۷۱۸ تصادف خسارتی در محورهای مواصلاتی استان واقع شده که در پی آن ۷۵۴۸ مجروح و ۳۳۰ فوتی گزارش شده است. وی با اشاره به کاهش تصادفات جاده ای استان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته اظهار کرد: ۲۹۵ مورد تصادف منجر به فوت و ۳۶۰۸ تصادف منجر به جرح طی سال گذشته از محورهای استان گزارش شده است.


رئیس پلیس راه آذربایجان غربی به محورهای پرخطر در استان، اشاره و با بیان اینکه محور ارومیه به سلماس پرتصادف ترین محور در استان است گفت: محور ارومیه به مهاباد، مهاباد به میاندوآب، محور میاندواب به بوکان و خوی به ماکو جز محورهای پر خطر در استان هستند.

بازدید: 496 موضوع: جامعه نظرات: 0 نویسنده : ریکار
نظرات: 0
کاربر گرامی، برای ارسال نظر در سایت عضو شوید.