ورود
عضویت | بازیابی رمز؟

REKAR

تاریخ : 24 دی 1397, 20:23 آخرین وضعیت پاسخگویی دستگاه‌ها برای دسترسی به اطلاعات ...


وزارت کشور، وزارت بهداشت و بانک مرکزی در صدر پر درخواست‌ترین دستگاه‌ها در سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات قرار گرفتند.

به گزارش ایسنا، تعداد ۶۵۵۷ درخواست تاکنون در سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات توسط مردم ثبت شده که از این میان اسامی ۱۰ دستگاه پر درخواست در سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات منتشر شده است.
وزارت کشور با ۳۰۰، وزارت بهداشت با ۲۰۷ و بانک مرکزی با ۲۰۳ درخواست، سه دستگاه اول پردرخواست بودند.
وزارت کشور با توجه به تعداد درخواست‌ها (۳۰۰ درخواست)، بیشترین تعداد پاسخگویی ( ۲۸۵ پاسخ) را داشته است. پس از وزارت کشور، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به ۱۹۹ درخواست از میان ۲۰۷ مورد و بانک مرکزی هم به کل درخواست‌ها ( ۲۰۳ درخواست) پاسخ داده است.
همچنین وزارت امور خارجه با پاسخگویی ۱۸۸ درخواست از میان ۱۹۰ درخواست و کمیسیون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات با پاسخگویی ۱۸۵ مورد از میان ۱۸۸ درخواست، در رتبه‌های چهارم و پنجم قرار گرفته‌اند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هم از میان ۱۷۱ درخواست به ۱۶۰ مورد، وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی از میان ۱۶۹ درخواست به ۱۶۴ مورد و استانداری هرمزگان به کل ۱۶۶ درخواست پاسخ داده‌اند.
همچنین وزارت امور اقتصادی و دارایی با پاسخگویی به کل ۱۵۰ درخواست و سازمان برنامه و بودجه کشور هم با پاسخگویی ۱۴۷ درخواست از میان ۱۴۸ مورد، در رتبه‌های بعدی قرار دارند.
بازدید: 445 موضوع: جامعه / دولت نظرات: 0 نویسنده : ریکار
نظرات: 0
کاربر گرامی، برای ارسال نظر در سایت عضو شوید.