ورود
عضویت | بازیابی رمز؟

REKAR

تاریخ : 9 شهریور 1398, 19:59 حق مردم محروم سردشت و پیرانشهر بوالهوسی های شخصی نیست ...

در پنجمین روز از هفته دولت، یک دستگاه رادیولوژی دیجیتال در بیمارستان امام خمینی سردشت با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.

در آیین افتتاح این مرکز، رسول خضری نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی مانع شد که فرماندار سردشت در افتتاح این دستگاه نقش داشته باشد.

 این اتفاق در حالی افتاد که خبرنگاران در محل حاضر و مشغول تصویر برداری بودند، اما خضری حاضر نشد قیچی را برای بریدن روبان به فرماندار سردشت تقدیم کند.

فعال مدنی "صلاح الدین خدیو" در صفحه مجازی خود نوشت: «در جریان بهره برداری از یک دستگاه رادیولوژی دیجیتال در سردشت، نماینده این شهرستان مانع شد که فرماندار سردشت در افتتاح این دستگاه نقش داشته باشد و در حالی که فرماندار خود را برای قیچی کردن روبان آمده کرده بود، خضری قیچی را در اختیار مسئول دیگری قرار داد.

چند ماهی است که خضری به دنبال تغییر فرماندار سردشت است اما تلاشهای وی بی نتیجه بوده است. شهرستان سردشت از سال ۹۳ تا به امروز سه فرماندار به خود دیده است که خضری با هیچکدام رابطه خوبی نداشته است.

در برخی حوزه های انتخابیه، نماینده های فاقد عملکرد عملا شهرهایشان را به گروگان منافع شخصی و مطامع و بلندپروازیهای خود تبدیل کرده اند. اگر تنگ نظریهای سیاسی موجود امکان گزینش آزادانه تری به مردم می داد، نه نمایندگی به ابزاری برای ثروت اندوزی تبدیل می شد و نه نهادی که اساسا جایگاه آن تقنین و نظارت است، دچار کژکارکردی می گردید.

بدون اغراق از مجلس اول کیفیت فدای اغراض و منافع سیاسی و جناحی شده و مصالح عالیه مملکتی در غباری از منافع شخصی و جناحی ناپدید شده اشت.

حق مردم محروم و مرزنشین سردشت و پیرانشهر که در دوران جنگ مرارت های زیادی را تحمل کردند این نیست که مقهور بوالهوسی های شخصی شوند».

کرد پرس
بازدید: 190 موضوع: سیاست نظرات: 0 نویسنده : ریکار
نظرات: 0
کاربر گرامی، برای ارسال نظر در سایت عضو شوید.