ورود
عضویت | بازیابی رمز؟

REKAR

تاریخ : 28 مرداد 1398, 12:52 حکم فاتح را نزنید ...
جناب آقای دکتر شهریاری
استاندار محترم آذربایجان غربی

با سلام و تحیات

?همانگونه که استحضار دارید بیشتر از سه ماه است که شهرداری مهاباد توسط سرپرست اداره می‌شود و این شهر بدون شهردار است، البته منشاء این بلاتکلیفی را باید در مصوبه‌ی چند ماه پیش انتخاب شهردار جستجو کرد، قطعا موج مخالفت، بالاخص توسط افراد حقیقی و حقوقی، معتمدین، فعالان مدنی، سیاسی، سازمان‌های مردم نهاد در خارج از شورا و به موازات آن در داخل خود نهاد شورای شهر مهاباد، یکی از دلایل عمده‌ی این تاخیر است.


?ما امضاء کنندگان این نامه با تحلیل اوضاع عمومی شهر و با اعمال وسواس و دقت در کارنامه‌ی عمومی و فنی و تخصصی آقای کامران فاتح در شهرداری پیرانشهر و به دنبال پرس و جو از معتمدین و فعالان سیاسی و مدنی آن شهرستان، با همه‌ی احترام به شخصیت حقیقی ایشان، به این نتیجه رسیده‌ایم که نامبرده گزینه‌ی مناسبی برای تصدیگری شهرداری مهاباد نیستند،

?لذا از حضرتعالی استدعا داریم با ورود مدبرانه و موشکافانه به عواقب موضوع تنفیذ حکم شهردار منتخب مهاباد، ترتیبی اتخاذ گردد که شورای محترم شهر مهاباد با قید فوریت در مصوبه‌ی خود تجدید نظر نمایند تا خدای ناکرده شهر در دوساله‌ی عمر باقیمانده‌ی شوراها، دچار تشدید اختلافات داخلی و تقابل فرسایشی شهرداری و مردم نشود.

?صدالبته مجددا تاکید می‌کنیم این مکاتبه، یک پیشنهاد کاربردی، سازنده و از سر دلسوزی و به مثابه‌ی یک فرصت می‌باشد که از برآیند خرد جمعی نشأت می‌گیرد و قطعا  به عنوان مداخله مردم در تعیین سرنوشت خود و شهرشان باید بعنوان فرصت تلقی شود. با توجه به انگیزه مدنی و خیرخواهانه نگارندگان این مرقومه، انتظار این است که  این پیشنهاد بعنوان همیاری  شورای شهر دیده شود. پیشاپیش از سعه‌ی صدر و همراهی و همدلی حضرتعالی سپاسگزاریم.

◾امضای اشخاص در پیوست سایت موجود است.بازدید: 434 موضوع: سیاست نظرات: 0 نویسنده : ریکار
نظرات: 0
کاربر گرامی، برای ارسال نظر در سایت عضو شوید.