ورود
عضویت | بازیابی رمز؟

REKAR

اتهامات سیاسی مانع جذب سرمایه گذار می شود ...

مهدی قهرمانی در اولین نشست فعالان سیاسی شهرستان میاندوآب در سال جاری اظهار داشت: در سمینار فرمانداران دستور وزیر بر این بود که از نیروهای بومی وزارت کشور استفاده شود، در حال حاضر 25 درصد از نیروها از بدنه وزارت کشور نیستند و بنا به دستور وزیر کشور تا سال 1400تعداد این نیروها 8 درصد خواهد شد.

وی با اشاره به معرفی چهار نفر برای تصدی پست های مدیریتی در شهرستان میاندوآب افزود: بر همین اساس ما نیز اجازه بکارگیری نیرو از خارج بدنه وزارت کشور نداریم و شرایط برای بکارگیری این چهارنفر مهیا نیست.

فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب با ابراز گلایه از اظهار نظر برخی از افراد مبنی بر خطای مسئولان اظهار داشت: شخص اظهار نظر کننده ابتدا باید قانون و شرح وظایف مسئول مورد نظر در چهارچوب قانون را مطالعه نموده و سپس اظهار نظر نماید.

قهرمانی گفت: اگر دولت، دولت اصلاحات بود قطعا تصدی پست های مدیریتی توسط اصلاح طلبان انجام می شد ولی در دولت تدبیر و امید و با توجه به بیانات دکتر روحانی در انتخابات سال 92 ، مشی اعتدالی استفاده از نیروهای زبده اصلاح طلب و اصولگرا است.

فرماندار میاندوآب در ادامه نسبت به انتصاب بخشدار مرحمت آباد گفت: این بخشدار از نیروی وزارت کشور و از کارکنان فرمانداری مهاباد بوده و با تایید جناب شجاعی فرماندار فعلی و جناب کتانی فرماندار اسبق شهرستان مهاباد معرفی شده است و بدون مطالعه و تحقیق بکار گرفته نشده است.

وی در خصوص جذب سرمایه گذار تصریح کرد: زدن اتهام های سیاسی یا نسبت دادن سرمایه گذاران به اصولگرا و اصلاح طلب و غیره مانع از سرمایه گذاری در شهرستان و موجب عقب ماندگی اقتصادی خواهد شد.

در ادامه معاون سیاسی استاندار آذربایجان غربی گفت: انتقاد باید سازنده و در چارچوب قانون باشد. شخص فرماندار میاندوآب به عنوان گزینه برتر برای این شهرستان مطرح و انتخاب شد، انتظاری جز احترام به هویت انتقادی و نظارتی جریان سیاسی و اجتماعی نداریم که نگاه منصفانه و مبتنی بر سعه صدر شان تحت تاثیر برخی القائات قرار نگیرد و همواره با توجه ویژه به انتقادات مطرح شده در جهت اصلاح امور حرکت کند.

وی افزود: انتخاب مدیر حق فرماندار است، فرماندار به عنوان مسئول باید پاسخگو باشد و حق دارد در جهت پیشبرد اهداف دولت مدیران کارآمد و حامی دولت را انتخاب کند. برخی ها علیه دولت سیاه نمایی می کنند درصورت کوتاهی و عدم تبیین این سیاه نمایی ها موجب ایجاد اختلاف و شکاف خواهد شد.

مصطفوی با اشاره به اقدامات دولت در استان برای احیای دریاچه ارومیه اظهار داشت: انحراف آب رودخانه کانی سیو با ایجاد طونل و مسیر انتقال 36کیلومتری  تنها یکی از اقدامات دولت در احیای دریاچه است که پس از ماه مبارک رمضان احتمالا مورد بازدید رییس جمهور محترم قرار گیرند.

 به گزارش ریکار به نقل از کردپرس

بازدید: 90 موضوع: سیاست نظرات: 0 نویسنده : ریکار
نظرات: 0
کاربر گرامی، برای ارسال نظر در سایت عضو شوید.