ورود
عضویت | بازیابی رمز؟

REKAR

تاریخ : 8 آذر 1397, 17:44 تغییرات بی سر و صدا؛ این بار مدیر برق مهاباد! ...

رییس پیشین اداره برق مهاباد جای خود را به مدیری جدید داد؛ مراسم تودیع و معارفه صورت گرفت و رسانه ها نیز آن را بازتاب دادند. در اغلب موارد این گونه جابجایی های مدیریتی به عنوان یک رویداد نه چندان کم اهمیت درون سازمانی تلقی می شود و رسانه های محلی نیز به آسانی از کنار آن می گذرند. در این بین آنچه مورد غفلت قرار می گیرد چرایی تغییرات مدیریتی، عملکرد مدیر تودیع گشته و سوابق و کارنامه مدیر معرفی شده می باشد. 

جلسه تودیع و معارفه مدیر برق مهاباد بر اساس همین روال نامناسب صورت گرفت و رسانه ها و روابط عمومی اداره برق سخنی از وضعیت امور برق شهرستان، کمبودها و کاستی ها و عملکرد و اقدامات انجام شده در دوره مدیریت پیشین اداره برق  ارایه ندادند. در همان حال اشاره ای هم به سابقه و کارنامه مدیر جدید صورت نگرفت. به گفته برخی از کارشناسان در ادارات برق شهرستان ها یک ذهنیت بسیار سنتی و منسوخ وجود دارد که کار اداره برق را تمام شده فرض می کنند چرا که از نظر آنان کار برق رسانی به تمام نقاط شهری و روستایی انجام شده و مدیریت شبکه فعلی برق تنها وظیفه آنان محسوب می شود.

 این در حالی است که بهبود، ارتقاء و اصلاح شبکه ی برق مهمترین وظیفه مدیریت امور برق است. حال سوال این است که مدیریت پیشین اداره برق مهاباد در این زمینه چه اقداماتی انجام داده است و مدیر فعلی چه برنامه هایی در این راستا دارد؟ علاوه بر اصلاح شبکه یکی از موارد مطرح دیگر بحث مبلمان شهری است. شبکه برق با تیر برق ها، کابل ها و سیم های بسیار بسیار زیاد در خیابان ها و کوچه ها یکی از عناصر مهم در زیبایی و یا نازیبایی سیمای شهری است. در این رابطه سوال این است که مدیران برق مهاباد تا چه میزان در این باره اهتمام ورزیده اند.
بازدید: 552 موضوع: شهر نگار نظرات: 0 نویسنده : ریکار
نظرات: 0
کاربر گرامی، برای ارسال نظر در سایت عضو شوید.