ورود
عضویت | بازیابی رمز؟

REKAR

تاریخ : 24 شهریور 1398, 12:33 مسئولان چشمشان را به قتل و عام مردم در جاده بسته اند ...

پنجشنبه (21 شهریور) در جاده های غیر استاندارد استان کرمانشاه سوانح رانندگی خونینی اتفاق افتاد. در دو سانحه پیش از ظهر سه تن کشته و 11 تن مصدوم شدند و در عصر روز گذشته تصادف مرگبار اتوبوس با وانت پیکان، پژو ۴۰۵ و پژو پارس در محور اسلام آباد- گیلانغرب سه کشته و 5 زخمی برجای گذاشت. در این حادثه راننده و دو سرنشین وانت پیکان به علت آتش گرفتن خودرو در دم جان باختند.

محورهای محل این حوادث، بارها سوانح خون باری را به خود دیده اند و باید منتظر بود و دید با بی تدبیری مسئولان استان این محورهای حادثه خیز آبستن چه فجایع دیگری خواهند بود.

بسیاری از جاده های استان کرمانشاه به همان شکل و مشخصات نیم قرن پیش دست نخورده باقی مانده اند و تنها با آسفالتی به صورت غیراستاندارد آنها را در اصطلاح ماست مالی کرده اند!

هر روز تعداد خودروها افزوده می شود، فرهنگ رانندگی افت می کند، خودروهای تولید داخل خود مرکب مرگ می شوند و جاده های استان کوچکترین تغییری نمی کنند.

خانواده ای در استان کرمانشاه وجود ندارد که یکی از اقوام نزدیکش را در سوانح رانندگی از دست نداده باشد. دل پدران و مادران این استان آشوب است وقتی جوانشان پی تحصیل، کار و یا تفریح به جاده می زند.

وقتی نام محور کرمانشاه- کامیاران، اسلام آباد، بیستون و... می آید همه یاد مرگ می افتند از بس که پیر و جوان و کودک در چند ثانیه به سادگی یک برخورد در این جاده ها جان داده اند.

عجیب است مسئولان و نمایندگان استان این همه قتل و عام انسان ها را در جاده ها می بینند و هیچ اقدام مؤثری انجام نمی دهند.

آیا دیدن درد و آلام مردم برایشان امری عادی شده است؟


کردپرس
بازدید: 85 موضوع: تحلیل و گزارش نظرات: 0 نویسنده : ریکار
نظرات: 0
کاربر گرامی، برای ارسال نظر در سایت عضو شوید.